Za našou prácou stojí vaša spokojnosť. A na tej nám záleží.

 • 10.2.2018

  Dobry den!
  Z celeho srdca Vam ďakujeme za zaslane správy, za odbornú zdravotnu starostlivosť na úrovni humánnej medicíny, predovšetkym však za Vaše mimoriadne úsilie a snahu pomôcť našej Katke v zdravotných problémoch, do ktorých sa počas nasej nepríomnosti dostala.

  Dobrovičovci
 • 11.8.2017

  Pána MVDr.Jurča poznám ešte,keď pracoval v SNV.Dal nám do poriadku Sárku ktoru sme našli zanedbanu na luke.Teraz máme Marleyho a stále chodíme do tejto ambulancie.Profesionálny a ľudský prístup tam nájdete stále.Až tím zvieratkám tak trochu závidim.Tuto veterinárnu kliniku vrelo doporučujem.Som veľmi rada že STE.

  V.B.V
 • 11.8.2017

  Dobrý deň,
  Touto cestou chceme vyjadriť naše poďakovanie klinike Tatryvet za ochotu pomôcť v starostlivosti o nášho psíka, ktorého máme v detskom domove Poprad, rodinnom dome v Hranovnici. Pán doktor Jurčo nám vyšiel s radosťou v ústrety a starostlivosť o nášho psíka prevzal bez finančnej odmeny za vykonané služby a prejavil nám ochotu pomáhať aj naďalej. Naše deti sú veľmi vďačné, pretože zvieratko v našom prostredí musí byť kompletne zabezpečené z veterinárneho hľadiska. Peniaze na jeho realizáciu nemáme a tak sa tešíme, že aj dnes v našom okolí máme lekára, ktorý ponúkol svoju službu aj našim deťom. Ďakujeme za priateľský prístup k deťom a odborný prístup k nášmu psíkovi.

  Mgr. Margita Váhovská
 • 11.8.2017

  Touto cestou posielam jedno veľké ďakujem,za krásny a mimoriadne ľudský prístup k malému pacientovi a aj jeho vystrašenej majiteľke.
  ĎAKUJEM patrí Mudr. Jurčovi, ktorý sa o nás staral v osudný deň doobeda a Mudr. Hriňakovej, ktorá sa o nás starala poobede.
  Miláčik Jerry je členom našej rodiny 11,5 roka.
  Prajem veľa spokojných pacientov.

  Andrea B.
 • 11.6.2017

  Dovoľte mi, aby som sa Vám i touto cestou poďakoval za odborný a najmä vysoko ľudský prístup pri ošetrení nášho psa. Jedná sa o zlatého retrívra Lea zo dňa 7.4.2015, kedy Vaša p. Dr. Hriňáková ošetrila zašitím rany……… Ešte raz vďaka a vždy keď budeme potrebovať ošetrenie, určite prídeme znovu ku Vám. Ďakujem

  Valachovi
 • 23.1.2018

  Milý kolektív Tatryvet,
  s našou Jessi sme ku Vám chodili 9 rokov, starali ste sa nám o ňu, hladkali, dávali ste jej dobrotky, na ktoré sa doma vždy vrhla, prihovárali sa jej, keď sa triasla od strachu, liečili a aj keď prehrala boj so svojou chorobou, vy ste pre ňu urobili naozaj maximum. Vaše nasadenie a snahu sme videli pri každej návšteve a to ich nebolo málo. ĎAKUJEME za Váš ľudský prístup, opateru a profesionálny prístup. Špeciálne poďakovanie patrí pánovi doktorovi Jurčovi a pani doktorke Hriňákovej! Ste skvelí, ďakujeme že ste!

  Rod. Feriancova

  Feriancovci
 • 11.8.2017

  MVDr. Zuzka Vilimova – najludskejsia a najprofesionalnejsia lekarka aku sme v zivote stretli. Vcera 4 hodiny na klinike. Ja som nevidela este takyto nadludsky pristup a vykon ako vcera. Najviac ked je clovek bezradny a ked vidi, ze je ochota zistit co je za problem ci u cloveka alebo u psika a ta snaha pomoct. Mali sme na klinike moznost vyskusat aj ostatne dve lekarky a neda sa to porovnat. Nebudem to tu rozmazavat, ale vyzdvihujem tuto pani lekarku, pretoze je to clovek, ktory robi svoju pracu celym srdcom.

  Andrea B.

Boli ste u nás spokojní?Podeľte sa s ostatnými!