Milí priatelia,
aj tento rok sme pre Vás pripravili odmenu za vernosť našej klinike. Už siedmy rok pri príležitosti Svetového dňa zvierat a Dňa otvorených dverí na našej klinike majú všetci *stáli klienti* možnosť využiť bezplatné hematologické vyšetrenie krvi svojich miláčikov.

Akcia sa uskutoční v sobotu 7. októbra 2023 od 9:00 – 15:00 v priestoroch referenčnej kliniky TatryVet.

Ako to bude prebiehať?
Začiatkom septembra 2023 každý *stály klient* dostane SMS správu, ktorá ho odkáže na stránku kliniky www.tatryvet.sk, alebo na Facebook, Twitter, či Instagram. Je potrebné, aby ste do soboty 30. septembra 2023 zaslali mailom na recepcia@tatryvet.sk údaje, ktoré sú potrebné na Vaše zaregistrovanie na danú akciu. Registrácia bude prebiehať výlučne mailom.

Mail má obsahovať:
• meno a priezvisko majiteľa- doprovodu – držiteľa, (napr. Kleofáš Bútľavý)
• telefonický kontakt na danú osobu, (napr. 0901 234 567)
• druh zvieraťa, ktorému budeme robiť vyšetrenie, (napr. pes, mačka, králik)
• meno zvieraťa, (napr. Buntoš)

My Vám zašleme potvrdzujúci mail, v ktorom bude presný čas odberu krvi a ID vyšetrenia ( napr. 9:50 hod – ID 3586). Výsledok vyšetrenia Vám oznámime osobne na klinike do 30 minút od odberu krvi.

 

Pre deti *stálych klientov* sme tento rok pripravili prehliadku kliniky, počas ktorej im veterinárny lekár ukáže, ako sa robí RTG snímok, čo na ňom môžu vidieť, ako vyzerá operačná sála, ako pripravujeme pacientov na operáciu a pod. Deti môžu prihlásiť rodičia telefonicky na recepcii našej kliniky (052- 38 111 84 alebo 0919 200 066). Deti budú rozdelené do jednotlivých skupín podľa poradia v akom ich prihlásili rodičia. Počet detí na prehliadku kliniky je limitovaný, preto neváhajte a prihláste ich čím skôr.

Poznámka:*stály klient je klient, ktorého zviera využívajúce akciu (pes, mačka, králik) bolo u nás za ostatných 12 kalendárnych mesiacov vakcinované kompletnou vakcínou (u psov DHPPiL4-R – u mačiek Tricat Trio- R a vyššie, u králikov Myxo RHD plus)*

S úctou
kolektív referenčnej kliniky TatryVet