Vážení priatelia,
tak ako minulý, aj tento rok sme pre Vás pripravili odmenu za vernosť našej klinike. Pri príležitosti Svetového dňa zvierat majú všetci *stáli klienti* a “dočaskári” OZ CZD možnosť využiť bezplatné hematologické vyšetrenie krvi. Akcia sa uskutoční v sobotu 1. októbra 2016 od 9:00 – 15:00 v priestoroch referenčnej kliniky TatryVet.

Ako to bude prebiehať?
Vo štvrtok 1. septembra 2016 každý stály klient dostane SMS správu, ktorá ho odkáže na stránku kliniky www.tatryvet.sk, alebo na Facebook, Twitter, či Instagram. Je potrebné, aby ste do 18. septembra 2016 zaslali mailom na tatryvet@tatryvet.sk údaje, ktoré sú potrebné na Vaše zaregistrovanie na danú akciu. Mail má obsahovať:
• meno a priezvisko majiteľa- doprovodu – držiteľa – dočaskára, (napr. Jožo Haluška)
• telefonický kontakt na danú osobu, (napr. 0901 234 567)
• druh zvieraťa, ktorému budeme robiť vyšetrenie, (napr. pes, mačka, králik)
• meno zvieraťa, (napr. Huncút)

My Vám zašleme potvrdzujúci mail, v ktorom bude presný čas odberu krvi a ID vyšetrenia ( napr. 10:20 hod – ID 1693). Výsledok vyšetrenia Vám oznámime osobne na klinike do 30 minút od odberu krvi.

*stály klient je klient, ktorého zviera využívajúce akciu (pes, mačka, králik) bolo u nás za posledných 12 kalendárnych mesiacov vakcinované kompletnou vakcínou (u psov DHPPiL4-R – u mačiek Tricat Trio- R, u králikov Myxo RHD)*

S úctou
kolektív referenčnej kliniky TatryVet

MVDr. Pavol Jurčo, klinika TatryVet