Milí priatelia,
Aj tento rok sme pre Vás pripravili odmenu za vernosť našej klinike. Už šiesty rok pri príležitosti Svetového dňa zvierat a Dňa otvorených dverí na našej klinike majú všetci stáli klienti* možnosť využiť bezplatné hematologické vyšetrenie krvi svojich miláčikov.

Akcia sa uskutoční vo štvrtok 1. októbra 2020 a v piatok 2. októbra 2020 od 12:00 – 15:00 v priestoroch referenčnej kliniky TatryVet.

Ako to bude prebiehať?
V pondelok 21. septembra 2020 každý stály klient dostane SMS správu, ktorá ho odkáže na stránku kliniky www.tatryvet.sk, alebo na Facebook, Twitter, či Instagram. Je potrebné, aby ste do nedele 27. septembra 2020 zaslali mailom na recepcia@tatryvet.sk údaje, ktoré sú potrebné na Vaše zaregistrovanie na danú akciu.

Mail má obsahovať:
• meno a priezvisko majiteľa- doprovodu – držiteľa, (napr. Kleofáš Papuča)
• telefonický kontakt na danú osobu, (napr. 0901 234 567)
• druh zvieraťa, ktorému budeme robiť vyšetrenie, (napr. pes, mačka, králik)
• meno zvieraťa, (napr. Buntoš)

My Vám zašleme potvrdzujúci mail, v ktorom bude presný deň, čas odberu krvi a ID vyšetrenia ( napr. štvrtok, 11:40 hod – ID 2854). Výsledok vyšetrenia Vám oznámime osobne na klinike do 45 minút od odberu krvi.

Poznámka:*stály klient je klient, ktorého zviera využívajúce akciu (pes, mačka, králik) bolo u nás za ostatných 12 kalendárnych mesiacov vakcinované kompletnou vakcínou (u psov DHPPiL4-R – u mačiek Tricat Trio- R, u králikov Myxo RHD)*

S úctou
kolektív referenčnej kliniky TatryVet

DOD 2020